בלוג-דף בפייסבוק
כמה פעמים רציתם להקים עמוד שכולו יוקדש לעסק שלכם? ובכן, הפייסבוק מאפשר לנו לעשות זאת ובאמצעות כמה חידושים ותוספות,
ניתן לערוך את העמוד ולהפוך אותו למקום רב תחומים ואפשרויות. דף בפייסבוק הוא הכלי שבאפשרותו אנו משאירים את החברים / לקוחות שלנו מעודכנים, גם בתוך האתר שלנו !
הוא מאפשר לנו כחברה מובילה לשים את צרכיו של הלקוח במרכז, ולמנף את הדף הרשמי בתוך האתר של הלקוח שלנו. אחד היתרונות בהטמעת דף הפייסבוק בתוך האתר הוא בעצם להשאיר את הגולש מעודכן בכל הפרטים הכי קטנים במקום אחד מבלי לצאת מהדף

עיצוב העמוד
עמוד הפייסבוק מאפשר לנו גם לעצב אותו, איך שנרצה, והכי חשוב להשים את המטרות שלנו במרכז. עיצוב עמוד הפייסבוק חשוב למיתוג של העסק שלנו חשוב שיהיה מקצועי ונקי, לעבוד באותו העקרון של העיצוב דף האינטרנט שלנו רק בפייסבוק.
המטרה בדף הפייסבוק היא ליצור כמה שיותר אוהדים, לייקים, וכניסות לעמוד הפייסבוק שלנו על מנת להגדיל את הרווחים והלקוחות שלנו.

לא נשארים מאחור
כמו רבים גם לכם מגיע עמוד אישי בפייסבוק לעסק או למוצר שלכם, כיום חברה/מוצר שאין לה דף בפייסבוק לא קיימת מבחינת גולשי הפייסבוק לכן אנחנו כחברה מובילה מוסיפה את הפייסבוק בתוך האתר כתוסף ולא כעיקר
חשוב מאוד לעשות את ההפרדה בין אתר באינטרנט לבין עמוד בפייסבוק אנחנו לא שוכחים שעם כל אהבה והערצה שלנו לפייסבוק העמוד שלנו עדיין מוגבל בחלקים מסוימים.


חזור לבלוג